İstanbul’da Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir. Acıbadem Lojistik gelişmiş tüm çözümleri yakından takip etmekte ve sizler için en iyisini uygulamaktadır. 

 

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

 

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebepleriniz den dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

 

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevki, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevki, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

 

Acıbadem Lojistik; Gelişmiş güçlü donanımı, iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye'de aranılan bir nakliye firması özelliği ile dikkat çekmektedir. Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Acıbadem Lojistik olarak İstanbul asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz.


Asansörlü nakliyat araçlarımız 17. Kat'a kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.


Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direkt olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.


İstanbul da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden evden eve nakliyat firmaları da yararlanabilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeleri yeterlidir.

Bulunduğunuz yerden dünyanın herhangi bir yerine veya dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye'nin herhangi bir noktasına ulaşmak yada ulaştırmak istediğiniz eşyalarınızı, taşınırken gördüğünüz ilk haliyle görebilmeniz için Avrupa standartlarındaki ambalaj malzemelerimiz ve uzman ekip arkadaşlarımızla paketleme, gümrükleme yapılarak kara, hava, ya da deniz yoluyla istediğiniz yere ulaşımını gerçekleştiriyoruz.

Telefon ya da email yoluyla yapacağınız başvurularınızda, randevulaşarak expertiz uzmanı arkadaşımızı, eşyalarınızı görmek için adresinize yönlendiriyoruz. Eşyalarınızın hacmini, gideceği yeri ve zamanı bilgilerini edindikten sonra, eşyanın kapladığı alana göre, gideceği yer, kara yolu, deniz yolu ya da hava yolu seçeneklerinize göre en uygun fiyatı takdirlerinize sunuyoruz... Detaylı fiyat için ücretsiz expertiz hizmetimiz ile uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde sizlere yardımcı olmaktayız. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde özel nakliyat ve sevk kaskosu ile eşyalarınız alındığı gün ile varış gününe kadar koruma altına alınmaktadır.

Acıbadem Lojistik Ulaslararası  Nakliyat hizmetlerinin ayrıcalıklarından yararlanabilmek için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetlerinde "depolama" denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başaran Acıbadem Lojistik güvenle özveriyle sizlere hizmet vermektedir. Eşya depolama firmamız; birden fazla referansa ve çeşitli ebatlardaki depolarla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye eşya depolama, taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Firmamız ev eşyası depolama haricinde sizlere vermiş olduğu hizmetler arasında ofis büro taşımacılığı, paketleme, ambalajlama, evden eve nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir. Eşya depolama merkezimizde deneyim ve güvenin bir arada tutulduğu sıcak samimi ortamda firmamızda eşyalarınız güvenli ellerde olmaya devam edecektir.


Firmamızı aradığınızda depo sorumlusu personelimizden randevu alıp eşya depomuzu yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada en önemli unsur paketlemedir. Paketlemede esnasında eşyalarınız için kullanılan malzeme daha öncesinden kullanılmış olmamalıdır. Ayrıca paketleme için kullanmış olduğumuz malzemeleri yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada genel itibariyle kullanılan malzemeler; streç, kraft kağıt, havalı naylon, koli, ambalaj ipi, ambalaj bandı, askılı koli, palet, düz naylon ve sandık gibi araç gereçler kullanmaktayız.


Depolarımız yedi gün yirmi dört saat boyunca arşiv kayıtlı kamera kaydı yapan güvenlikli, sigortalı, eşya depolardır. Eşyalarınız olabilecek tüm aksiliklere karşı (yangın, deprem, hırsızlık, sel gibi olaylarda) sigortalanmakta ve güvence altına alınmaktadır.

Acıbadem Lojistik; Ofis & Ev taşıma hizmetleri, şehirler arası taşıma ve nakliyat taşımacılığın da ayrıntılı bir plan sunar ve bu plan çerçevesinde sizi en ince detayına kadar aydınlatır. Acıbadem Lojistik uzmanlarımız, sizin şehirler arası uzun mesafe yolculuğunuz sırasında sahip olunması gereken bütün durumları detaylı bir şekilde düşünür ve önlem alırlar.

Acıbadem Lojistik uzmanları en iyi şehirler arası uzun mesafeyle ilgili taşıma hizmetleri için gerekli olan danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bilgisine sahiptirler. Size teslim süresi, tarih ve taşıma maliyeti gibi tüm bilgiler açık bir şekilde anlatılacaktır.  Bu bilgiler beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. Tüm bunlar planlandıktan sonra  size resmi e-mail adresimizden tüm detayları içerisinde olacak şekilde bir teklif sunulacaktır.

Sistemli çalışmak Acıbadem Lojistik için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Acıbadem Lojistik ; Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.


Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve, ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir. Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır, bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya ve klasörler paketlenir.